10 02 2007

Gastrit = Lansor, Largopen, Klacid, Debridat

Reflü belirtileri görülen midemdeki vaziyet icin artik bir ad konuldu: Gastrit. Cok da normal biseymis gibi söylüyorum burdan. Kisacasi mide iltihaplanmis, mukozasi harabeye dönmüs bu gencecik yasta. Ciddi bir sekilde dikkat edip yanda gördügünüz 4 ayri hap + Rennie'yi her gün 2'ser kereden yutmazsam ülser olabilirmisim. Bundan sonra seninle iyi anlasicaz mide. Zaten artik diete basliyorum, yagdan uzak durucam alkolü haftada 1 kereden fazla icmiycem, cikolatayi günde 2 kere yemiycem. Maco erkek olucam, kadinlardan uzak durucam, dub dinlemeye devam edicem. Artik eskisi gibi gidalara "ne olursan ol gel" demiycem. Mide önemli sey degerli okuyucular, dikkat etmezseniz hastane önünde "yarin lan karnimi" diye bagirirsiniz..


1 yorum:

  1. Romi, şans eseri ekmek almak için Konya'nın mahalle arası bakkaların birinde, 3 hacı amcaya kulak misafiri olmuştum. Mideden, biberden bahsettiklerinde
    olayı detaylı anlattım. Hani süs biberleri olur ya, ufaklarından. İşte onlardan mideye götürebildiğin kadar götür. Bu konuda yazacaklarım çok. Eğer danışmak istediğin birşey olursa Dr.Gio visite ücreti almıyor. geçmiş olsun.

    YanıtlaSil